Czechproduct.cz - Klientská podporaKarla Čapka 971/8, 790 01 Jeseník, telefon: 584 411 060, info@czechproduct.cz<
Zákaznická podporaOptimalizace ► PPC kampaň

PPC kampaň (Pay Per Click)

 1. Co je PPC kampaň?

  Vedení PPC kampaně je jeden z mnoha způsobů propagace vašich webových stránek. Jedná se o cílenou reklamu na vaše potenciální zákazníky, kteří hledají přesně ty produkty a služby, které nabízíte. Tato reklama se zobrazuje na stránce "výsledky vyhledávání" na Seznamu, na Googlu a v reklamním systému Etarget a také v jejich partnerských sítích.

  Ukázky PPC kampaní našich klientů:

  PPC reklama na Seznamu PPC reklama na Googlu
    
        www.pension-uhradu.cz                            www.gamasvar.cz

   
 2. Pro koho je PPC kampaň určena?

  Tento druh reklamy je velmi vhodný pro ty klienty, kteří mají buď nově spuštěné stránky a roboti různých vyhledávačů je ještě nestihly zaindexovat (proto se nezobrazují v klasických výsledcích vyhledávání) nebo pro klienty, kteří se chtějí zaměřit na prodej některého ze svých produktů. Ale zvýšit návštěvnost a tím pádem i prodej pomůže samozřejmě každým stránkám.
   
 3. Jak taková kampaň funguje?

  V prvé řadě provedeme analýzu vašich internetových stránek a zhodnotíme, zda je máte z hlediska optimalizace dosti naplněné (důležité informace, klíčová slova). Poté vám navrhneme klíčová slova, pod kterými by vás a Vaše produkty mohli potenciální zákazníci hledat. Také  se dohodneme na finančním limitu, který jste ochotni platit. U tohoto druhu reklamy se totiž platí pouze za tzv. proklik, to znamená, že zaplatíte pouze za toho, kdo na vaši reklamu klikne a dostane se na vaše stránky.
   
 4. Pokud se chcete ještě na něco zeptat nebo byste o PPC reklamu měli zájem, kontaktujte nás prosím prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

   
   

  zpět na optimalizaci
Máte dotaz? Stačí vyplnit krátký formulář a odeslat.

Zadejte kontrolní součet čísel 10,6:

Doporučujeme internetové obchody:

Palubky-nabytek.cz -  výroba stavebního materiálu a nábytkářských doplňku. Velkoobchodní a maloobchodní prodej nábytku.
Svetry.nakupujeme.cz - sortiment zahrnuje jak jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, tak i hrubě pletené úplety připomínající ruční práci.
Vanas-nabytek.cz - dřevěný nábytek z katalogu nebo vyrobený přímo na míru. 

Czechproduct.cz s.r.o.
Tel.: 584411060, 777066281
(Pondělí - Středa, od 8:00 do 16:00)
E-mail: info@czechproduct.cz
Zákaznická podpora firmy Czechproduct.cz